Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
a skąd wiesz że nie może zobaczyc .....Podobno nie ma z tym kłopotu nawet po wypiciu
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 19:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się wydaje Anonimie Galu, że tobie sprawia radość praca w tym zapyziałym urzędzie z tymi pożal sie boże "modelami i modelkami" dlatego twoje stanowisko w tej kwestii jest właśnie takie. Nie idzie tu o modelki ale o ludzi kompetentnych do załatwiania podstawowych spraw w tym urzędzie. Niestety to nawet pracujące mlode towarzystwo, aczkolwiek już nieco podstarzałe zbyt dużo czasu w tym urzędzie spędza na uciechach a nie pracy merytorycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli do mnie Galu mówisz to posłuchaj , niejednemu zepsuł życie dobitnie , nie mówiąc o tym że doprowadził gminę do stanu totalnego zaśmiecenia i zapaści infrastrukturalnej pójdzie do warszawy a my zostaniemy bez wodociągów , kanalizacji ,śmietniska - POWIEDZ GDZIE WYZUCASZ SMIECI , bez dróg - są tylko w Kocudzy - chodników i z zawalającym się budynkiem gminy .Zobacz jak wygląda sąsiedni Chrzanów czy Modlibożyce :Wodociąg wszędzie , kontenery stoją przez całe wsie chodniki ,a tu w Krzemieniu nie może zrobić przystanku tylko dzieci chodzą po 400 m drogą krajową do przystanku gdzie samochody pędzą ponad 100 na godzinę a wypowiedz jego była taka cytuję : PRZYSTANKI SĄ TYLKO LUDZIOM SIĘ NIE CHCE PRZEJSC --- pare---METRóW .czy człeka który doprowadził gminę do stanu takiego jaki jest można przeprosić - to on powinien przeprosic wszystkich za swą nieudolnosc i nierobienie nic przez 20 lat i z chonorem ODEJSC Bo to że pracujesz w gminie to dziś a w tej zapuszczonej krainie bendą żyć twoje dzieci i moje dlaczego one mają chodzić po poboczu drogi - przecierz w całej gminie jest chyba z 500 mb chodnika a inne dzieci z chrzanowa itp po chodnikach bezpieczne .powiedz lepiej co on dla ciebie zrobiL Jedyna za co go chwalę to za to że mówi prawde ,powiedział przed wyborami że nic nie będzie robił i rzeczywiście nic nie robi Jestem za tym aby obalić ten rząd i powołac nowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiecie wywożę na wysypisko w Janowie Lub i cieszę się, ze Dzwola nie jest zaśmiecona, tak jak okolice wokół śmietniska, te fruwające torebki foliowe i zapach, to coś strasznego. W czym mi Wójt dopomógł? Zawsze jest życzliwy, doradzi, a nie jak inni wójtowie Interesantów przyjmuję wtedy i wtedy i choćbyś korzenie zapuścił to nie zainteresuje się jaki masz problem. Gdy przyjdzie mi załatwić jakąs sprawę w Starostwie czy w Urzędzie powiatowym to nie śpię całą noc. Nie ważne gdzie pracuję, ale czytam wszystkie wypowiedzi i muszę stwierdzić, że przynajmniej teraz Twoja wypowiedź ma sens. Czułem wielki niesmak gdy o sprawach gminy wypowiadali się ludzie w sposób tak prymitywny, wulgarny, z taką nienawiścią tylko dlatego, że inni mają pracę. Nie wiem dlaczego pobudowanie wysypiska to taki wielki problem dla gminy.Ciągle się o tym słyszy i nikt na to nie potrafi odpowiedzieć. Gdzie miałoby byc to śmietnisko w Dzwoli, może nie ma odpowiedniej działki? Skoro wójt pobudował remizy, szkoły, ośrodki zdrowia, porobił chodniki, stadion sportowy w Krzemieniu, postawił śmietniki na cmentarzach, dofinansowuje dożywianie w szkołach, i nie zaskarbił sobie łask, to może doczekałby się "dziękujemy" za wybudowanie okazałego wysypiska śmieci najlepiej w miejscu dla wszystkich widocznym. Dlaczego tego nie zrobi? Jeśli od tego zależy jego kariera? A propo Ostanio modne inicjatywy społeczne, powołajmy odpowiedni komitet, opodatkujmy się i do pracy. Możeby nawiązać współpracę z gospodarką komunalną w Janowie Lub i za odpowiednią opłatą zbierze nasze śmieci i wywiezie, całą Polską widzi się powystawiane worki. Czy jesteśmy tak mało zaradni, że śmieci nas zasypią. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Galu wydaje mi się że ty też zaczynasz pisać troche rozsądnie .ALE przecierz w Janowie nie przyjmują śmieci z Dzwoli ponoć dlatego że wodzo nie dołożył sie do smietniska jak to zrobili inni wójtowie ,jak pracujesz w gminie to pewnie wiesz . Otóż wiozłem śmieci z Janowa jak ulał gdy zapytał o adres a ja powiedziałem że z Dzwoli , niewiem zatem jak ty wywozisz . Dalej gdzie te chodniki ja mówisz - krokami można zmierzyc w pięc minut . Kolonia dzwola stara się od dawna o chodnik do Dzwoli i co ,chodzą przedszkolaki szosą przecierz może dojsc do najgorszego .Przejedz po gminie Modlibożyce tam są wszędzie nawet przez całe słupie taką dziurę a jak nie ma to jest rozkopane i robią . Apropo śmietniska , ja myślę że jak jest ochota to i kot psa wyłomota można znależć byla jaki dół po kopalni piachu ogrodzić i każdy mógłby sobie tam pojechać a nie do lasu bo już się tam niemiesczą POZDRO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi ale muszę Cię nazwać zwyczajnym wazeliniarzem. Takie bajki to możesz opowiadać kiedyś własnym wnukom (jak w tym zatrutym środowisku dożyjesz). Pragnę Ci zwrócić uwagę, że ten oto "wspaniały" dosłowny gość gminy - pracuje tu już ponad 20 -cia lat. Jak ktoś niedawno wyliczył jaką to kasę wyciągnął z tego środowiska nie płacąc na jej rzecz nawet grosza podatku. Przez taki czas co miał robić? Czymś przecież między rozwiązywaniem krzyżówek i czytaniem gazet musiał się zająć, bo inaczej szlag by go z nudów trafił. Jeżeli chodzi o załatwianie spraw. A co on takiego załatwił co wykraczało poza jego ... obowiazek. Czym sie wykazał? Budową zbędnych remiz, czy chociażby szkoly w kocudzy dwa razy za dużej. Jakie to koszty, Gdzie ty widzisz te chodniki, gdzie te eleganckie drogi?. Wydaje mi sięże poza frampolem i janowem dalej nie byłeś. Jeżeli porównasz inne środowiska jak się w tym okresie rozwinęły to przejrzysz na oczy nawet jak okulary zdejmiesz. Skoro taki wspaniały to dlaczego nie pozyskał nawet grosza ześrodków unijnych. Przecież mieszka w Janowie. Jeżeli nie wie jak to zrobić, to niech się zapyta burmistrza... to mu napewno podpowie. Problem jednak polega na tym, że On nie zapyta. Bo żeby o coś pytać to równiez trzeba przynajmniej wiedzieć o co. Czy ty wiesz, że w gminie Dzwola (Flisy i Krzemień) mieszkańcy piją wodę z rzeki?. Mnie się wydaje, ze w epoce lotów międzyplanetarnych gm. Dzwola jest nie tylko jak napisal to godziszowiak - rumunią ale trzecim światem. Pozdro.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 19:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodociągi mamy przecież rakieta rozprowadza wodę na własnych ramionach za darmo! a wójt cóż najlepiej jak się nic nie dzieje, bo wtedy jest święty spokój.psc. aczy sołtys zrobił jakieś zebranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys nie zrobił i podejrzewam że nie zrobi bo on nie ma głowy do sołtysowania , a co mowa o zebraniu cz on cokolwiek palcem kiwną to już S... był lepszy
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 19:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys nie zrobił i podejrzewam że nie zrobi bo on nie ma głowy do sołtysowania , a co mowa o zebraniu cz on cokolwiek palcem kiwną to już S..... był lepszy
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 19:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Judyta świetny tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani!Nauczcie się pisać poprawnie po polsku, honor pisze się przez "h", a przecież przez "ż" a nie przez "rz". I jeszcze w szkole wydaje się legitymacje a nie ligitymacje. Jak się czyta te wasze "wypociny" to aż uszy więdną i ukazuje się obraz wykształconego społeczeństwa dzwolskiego. Niejeden czytający pomyśli, że w Dzwoli nie było szkoły co najmniej od 100 lat. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ty wiesz co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wójt oprócz siebie i może kilku osób nikomu nie pomógł i nie zaszkodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się wydaje, że to największy szkodnik nowoczesnej europy. Wynocha z nim. Szkoda, że się nie załapał do warszawy. Tam zapewne by przepadł jak pies(ch) na jarmarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Tak apropo to kiedy beda wybory na wójta???? ajć teraz PSL bedzie z PO razem to M.... sie pewnie cieszy
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 19:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję. Jednak potraficie jak widać myśleć. Więc, żeby kogoś oceniać trzeba miec punkt odniesienia. Idąc tym tokiem, zmmieńmy wójta a po działaniach nastepnego dokonamy oceny. Moje gratulacje St. ...
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 19:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że należy go wymienić , tylko w jaki sposób . ja bym proponował poprzez głosowanie.czy tak panie bolo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ty jesteś taka wykształcona , po ośmiu klasach podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ostatnich wyborów minoł już rok 1/4 kadencji. W tym czasie wójt z kasy gminy zgarnął ok. 100 tys. zł.(zakładam, że tylko tyle). Na forum tego artykułu chciałabym, by ktoś napisał co takiego w tym okresie dla gminy zrobił. Sprubójmy tak nrmalnie, po ludzku znaleźć chociaż jedną rzecz, jeden element potrzebny slużący rozwojowi naszej gminy. To fakt, że przed wyborami nic nie obiecywał. Tutaj slowa napewno dotrzymał. Co wy na to ? Ale poważnie proszę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 278

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...